2024 – Kalendarz najciekawszych imprez

7 maja, 2024

Dzięki staraniom organizatorów lokalnych wydarzeń kulturalnych, sportowych i kulinarnych powstał wspólny kalendarz najciekawszych imprez na Podlasiu Nadbużańskim. Teraz nic Państwa nie ominie!

Klucz doboru był jeden – mają to być takie wydarzenia, które mogą zachęcić turystę do przyjazdu specjalnie z tej okazji. Na spotkaniu roboczym, na którym obecni byli przedstawiciele wszystkich gmin członkowskich wspólnie wybraliśmy te wydarzenia, które chcemy, by były magnesem przyciągającym turystów, a przedsiębiorcom dały możliwość przygotowania specjalnej oferty w terminie organizowanych wydarzeń. 

Koordynatorem wszystkich działań związanych z opracowaniem kalendarza był Rafał Siwek – Dyrektor MGOK w Drohiczynie. Plik w wersji cyfrowej jest gotowy do pobrania (w celu wydruku bądź publikacji w mediach społecznościowych). Kalendarze papierowe będą dostępne u wszystkich członków „LOT nad Bugiem” (punkty noclegowe, gastronomiczne, turystyczne i rozrywkowe, ośrodki kultury, sklepy z lokalną żywnością, punkty IT).

Pobierz:

Skip to content