Zarząd
Justyna Paluch
Prezeska
przedsiębiorczyni, lokalna aktywistka – gm. Sarnaki
Agnieszka Wojtkowska
Wiceprezeska
reprezentantka NGO, lokalna aktywistka – m. Siemiatycze)
Joanna Korpysz
Członkini Zarządu
pracownik MGOK w Drohiczynie, lokalna aktywistka
Jolanta Sobesiuk
Członkini Zarządu
właścicielka agroturystyki, nauczycielka, tłumaczka – gm. Siemiatycze
Jacek
Tabeau
Członek Zarządu
emeryt, lokalny aktywista – gm. Drohiczyn
- Justyna Paluch – Prezeska (przedsiębiorczyni, lokalna aktywistka – gm. Sarnaki)
- Agnieszka Wojtkowska – Wiceprezeska (reprezentantka NGO, lokalna aktywistka – m. Siemiatycze)
- Joanna Korpysz – Członkini Zarządu (pracownik MGOK w Drohiczynie, lokalna aktywistka)
- Jolanta Sobesiuk – Członkini Zarządu (właścicielka agroturystyki, nauczycielka, tłumaczka – gm. Siemiatycze)
- Jacek Tabeau – Członek Zarządu (emeryt, lokalny aktywista – gm. Drohiczyn)
Komisja rewizyjna
- Rafał Siwek – Dyrektor MGOK w Drohiczynie
- Marian Waszczuk – rolnik, właściciel agroturystki, Radny Powiatu Łosickiego
- Bartłomiej Skupiewski – przedsiębiorca – m. Sokołów Podlaski
Członkowie
- Wypoczynek Nad Bugiem
Bobińska Anna
Klepaczew 34
08-221 Sarnaki - Słodki Zakątek
Bobińska Justyna
Klepaczew 32b
08-221 Sarnaki - Jolanta Sobesiuk Agroturystyka Sołtysówka
Wólka Nadbużna 29
17-300 Siemiatycze - Agroturystyka „Czar Podlasia” Jerzy Weremjewicz
Osłowo 56
17-307 Mielnik - Marian Laskowski – Agroturystyka Maxturist
Hruszew 28
08-210 Platerów - Nad Jeziorkiem – Chrołowice Zabokrzecka-Uszyńska Beata
Chrołowice 15
17-312 Drohiczyn - Alpakarium Wiesław Raczyński
Rudka 13
08-205 Stara Kornica - Agroturystyka Borsuki Pod Lipą
Maksymiuk Zbigniew
Borsuki 30
08-221 Sarnaki - Aroniowy Zakątek Waszczuk Marian
Hołowczyce Kolonia 41a
08-220 Sarnaki
- Gospodarstwo Sadownicze Alina Paluch i Córka
Klimczyce Kolonia 11
08-220 Sarnaki - Gospodarstwo Ogrodnicze Religioni Olgierd
Klimczyce-kolonia 26b
08-220 Sarnaki - PPH Solana Ewa Boguszewska
Wiercień Mały 5
17-300 Siemiatycze - Wiejski Ośrodek Warsztatowy Justyna Paluch
Klimczyce Kolonia 11
08-220 Sarnaki - Gospodarstwo Sadownicze Piotr Dmowski
Lipno 1
08-220 Sarnaki - Karmnik S.A.
Ul. Złota 75a/7
00-819 Warszawa - Karwacki Michał
Ul. Marii Konopnickiej 3
08-220 Sarnaki - Mikołaj Korol Winnica Korol
Ul. Popław 3
17-307 Mielnik - Junakor Sp. z o.o.
Ul. Parkowa 4
17-332 Milejczyce - Krawczyk Jerzy
Szczeglacin 109
08-108 Korczew - Wawryniuk Łukasz
Lipno 12
08-210 Platerów - Stefaniuk Justyna
Mostów 52
08-206 Mostów - Michaluk Michał
Lipno 75
08-210 Platerów - Alpakowo Kurek Piotr Dominik
Śledzianów 20
17-312 Drohiczyn - Pasieka Podlaska Tradycja
Ul. Świętojańska 24
17-300 Siemiatycze - Gospodarstwo Sadownicze Rafał Pawłowski
Lipno 105
08-210 Platerów
- Pensjonat „Uroczysko Zaborek” Arkadiusz Okoń
Kolonia 28a
21-505 Janów Podlaski - Restauracja – Pensjonat „Cezar” Cezary Mudel
Ul. Adama Mickiewicza 10
17-300 Siemiatycze - Fundacja „Pałac w Korczewie”
Ul. Ks. Brzóski 3a
08-108 Korczew - Hotel Drohicki Malinowski Hotele Sp. z o.o.
Zajęczniki 117
17-312 Drohiczyn - Lepirożek Katarzyna Sejbuk
Ul. T. Kościuszki 86
17-300 Siemiatycze - Dobra Korczewskie Sp. z o.o.
Ul. Ks. Brzóski 3a
08-108 Korczew - Ziołowy Zakątek Angielczyk Sp. Jawna
Koryciny 73b
17-315 Grodzisk - Bademoor Sp. z o.o.
Ul. Bukowińska 8/1103
02-703 Warszawa - Restauracja Zamkowa – Teresa Nazarczuk
Ul. Józefa I. Kraszewskiego 16
17-312 Drohiczyn - Aftaruk Zbigniew FHU Gościnny Dom
Ul. Jana Pawła Ii 180b
21-500 Biała Podlaska - Popławski Krzysztof Scheda Podlaska
Mierzwice – Kolonia 2
08-220 Sarnaki
- Młyn Nad Sarenką Aneta Kobylińska
Franopol 1
08-220 Sarnaki - Arche S.A.
Ul. Puławska 361
02-801 Warszawa
Marcin Wawrzyński - Systemy
Drażniew 48
08-108 Korczew - Bug Wie Gdzie El-Staw Adam Stawiecki
Ul. Ciechanowiecka 41
17-300 Siemiatycze - Impresja Joanna Philippe
Borsuki 11b
08-221 Sarnaki - Agromar Mariusz Wielogórski
Stare Rzewuszki 23
08-109 Stare Rzewuszki - Nadbużański Dom Wojciech Błaszczyk
Binduga 16
08-220 Sarnaki
- Active Adventure Andrzej Wierzba
Ul. Dubois 2
Mielnik - Fly Dream Sebastian Horbowiec
Ul. Młynarska 28/20
08-110 Siedlce - Stowarzyszenie „Podlaski Raj”
Osmola 109
17-306 Dziadkowice - Skirgiełło Aldona
Stołbce 56
17-330 Stołbce - BS Grupa Bartłomiej Skupiewski
Ul. Jana Pawła Ii 5
08-300 Sokołów Podlaski - Łąki i Pola Roksana Chrząstowska
Wierzchuca Nagórna 72
17-312 Drohiczyn - Orły z Podlasia Sp. z o.o.
Ul. Kraszewskiego 4
17-312 Drohiczyn
- Zerkas Andrzej
- Derehajło Stanisław
- Jurzyk Anna
- Korpysz Joanna
- Muder Iwona
- Skupiewska Elżbieta
- Urbańska-Daniel Gabriela Grażyna
- Wawrzyńska Anna
- Tarkowska Anna
- Szymaniuk Karol
- Tekieli Barbara
- Gmina Sarnaki
Ul. Berka Joselewicza 3
08-220 Sarnaki - Gmina Dziadkowice
Dziadkowice 13
17-306 Dziadkowice - Urząd Gminy W Platerowie
Ul. 3 Maja 5
08-210 Platerów - Gmina Stara Kornica
Stara Kornica 191
08-205 Stara Kornica - Urząd Gminy W Milejczycach
Ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce - Gmina Siemiatycze
Ul. Tadeusza Kościuszki 88
17-300 Siemiatycze - Urząd Miejski W Drohiczynie
Ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5
17-312 Drohiczyn - Urząd Gminy Huszlew
Huszlew 77
08-206 Huszlew - Urząd Gminy Mielnik
Ul. Piaskowa 38
17-307 Mielnik - Urząd Gminy Grodzisk
Ul. 1 Maja 6
17-315 Grodzisk - Powiat Łosicki
Ul. Narutowicza 6
08-200 Łosice - Urząd Gminy W Korczewie
Ul. Ks. Brzóski 20a
08-108 Korczew - Borysiak Emilia
- Frączek Wanda
- Niedzielak Bożena
- Renda Bożena
- Rafał Siwek
- Urbańska Stanisława
- Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Dolny Bugu”
Ul. Warszawska 51/7
17-312 Drohiczyn