Nadbużański Zlot Caravaningowy

„Nadbużański Zlot Caravaningowy” to wspólna inicjatywa Lokalnej Organizacji Turystycznej „Lot nad Bugiem” oraz Miasta Drohiczyn, skierowana do miłośników kamperów i turystyki zmotoryzowanej. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w terminie 22-24 września 2023, naturalnie nad Bugiem, a towarzyszyło jej hasło „Poczuj gościnność – zostań naszym KAMPbasadorem!

 Ideą organizatorów była promocja Podlasia Nadbużańskiego – wraz z całym jego bogactwem przyrodniczym, historycznym i kulturalnym – wśród stosunkowo nowej, ale prężnie rozwijającej się grupy odbiorców. Gościom zapewniono moc atrakcji: degustacje lokalnych produktów, warsztaty kulinarne i rękodzielnicze, wycieczki z przewodnikiem, wydarzenia sportowe i rekreacyjne, kino plenerowe, muzykę na żywo, aktywności dla najmłodszych – zgodnie z preferencjami i zapotrzebowaniem. Udział w imprezie był całkowicie bezpłatny.

Wydarzenie zrealizowano w ramach projektu “Nowoczesny i zrównoważony rozwój turystyki wiejskiej na Podlasiu Nadbużańskim oparty na potencjale przyrodniczym i kulturalnym” dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową nr 2023/0024/2257/UDOT/DT/BP z dnia 25.05.2023 r.

Skip to content