I Nadbużański Zlot Caravaningowy

9 września, 2023

A gdyby tak… rzucić to wszystko i wyjechać nad Bug? Lokalna Organizacja Turystyczna „LOT NAD BUGIEM” oraz Miasto Drohiczyn zapraszają na wyjątkowe podsumowanie sezonu wypoczynkowego: I Nadbużański Zlot Caravaningowy, który odbędzie się w dn. 22 – 24 września 2023, naturalnie nad Bugiem.

Poczuj gościnność – zostań naszym KAMPbasadorem!

I-Nadbuzanski-Zlot-Caravaningowy

Zaproszenie skierowane jest do aktywnych uczestników, entuzjastów i twórców turystyki caravaningowej, którzy chcieliby zostać ambasadorami nadbużańskiej oferty turystycznej, promując potencjał regionu – Podlasia Nadbużańskiego – wraz z całym jego bogactwem przyrodniczym, historycznym i kulturalnym. Dla naszych gości przygotowaliśmy moc atrakcji: degustacje lokalnych produktów, warsztaty kulinarne i rękodzielnicze, wycieczki z przewodnikiem, wydarzenia sportowe i rekreacyjne, kino plenerowe, muzykę na żywo, aktywności dla najmłodszych – tak, czekamy na całe rodziny!

Udział w projekcie jest bezpłatny (wszelkie koszty związane z przygotowaniem imprezy pokrywają organizatorzy). Wystarczy być! Jesteśmy gotowi ugościć około setki osób – dysponujemy odpowiednią infrastrukturą z dostępem do niezbędnych mediów. A więc kto pierwszy, ten lepszy! 
 

Osoby zainteresowane udziałem w Zlocie prosimy o rezerwację jesiennego weekendu (22-24.09) i baczne obserwowanie fanpage’u LOT NAD BUGIEM na Facebooku (www.facebook.com/lotnadbugiem).

formularz zgłoszeniowy:

Zadanie publiczne pn. „Nowoczesny i zrównoważony rozwój turystyki wiejskiej na Podlasiu Nadbużańskim oparty na potencjale przyrodniczym i kulturalnym” dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki zgodnie z zawartą umową nr 2023/0024/2257/UDOT/DT/BP z dnia 25.05.2023.

Skip to content